10.05.2023

Võrgutavad ehtetrendid

Goldtime kaunid ehted panevad suve särama, tehes igast hetkest pidupäeva. Selle hooaja ehtemood soosib nii elegantset klassikat kui ka julgeid värve ja vorme.

 

Prantslaslik elegants ehtemoes

Ehtemaailm on vaimustuses prantslaslikust moest – peened vormid ja luksuslikud ehtekihid on selle kevade märksõnadeks. Sära nagu Emily Pariisis, kombineerides kõrva ümmargused hoops-stiilis kõrvarõngad ning kaela õrnad ketid elegantsetes kihtides. Lõppviimistlus anna teemantide, pärlite, medaljoni või kullast ripatsiga. Nii saavutad prantslaslikult elegantse ja vaid ainulaadse stiili.

Foto Krõõt Tarkmeel / Modell Lauren Villmann

 

Pärlite võidukäik

Nii klassikalised kui ka erisuuruses pärlid on vallutanud moelavad oma müstilise lummava helgiga. Igapäevases tänavamoes domineerivad õrnad pärlikeed ja pärliga ripatsid, mida saab kombineerida elegantsetesse kooslustesse. Pidulikel sündmustel tasub aga juhinduda printsiibist more is more ning katta end luksusliku pärlimerega. 

 

Enesekindlad statement-vormid

Geomeetriliste vormide võidukäik jätkub nii Tiffany & Co. kui ka Cartier’ ehtekollektsioonides ning kogu maailm ammutab sellest inspiratsiooni. Tänapäevasele naisele mõeldud enesekindlad ehted mõjuvad ühtaegu jõuliselt ja naiselikult, lubades kõneleda isikupäral. Sära julgelt nagu Beyoncé ning kanna geomeetrilistes vormides ehteid. Enesekindlus on alati moes! 

 

Vitamiinipommid

Värvilised kivid, keraamilised ehted, emailitud aksessuaarid – selle aasta ehtemoes domineerivad roosad, kollased, helesinised, helerohelised ja türkiisid värvigammad. Kombineerides omavahel kokku erinevaid ehtemetalli toone, löövad ehted särama aga eriti värskelt.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsistega Muudan seadistust Lisainfo