Vabad töökohad Viimsi keskuses

Klienditeenindaja

MyFitness spordiklubi otsib tiimi uut säravat, energilist ja rõõmsameelset KLIENDITEENINDAJAT. Töökoormus 0,75-1,0. Kui saad naerusuiselt hakkama igas olukorras, siis kandideeri kindlasti! VAATA TÖÖPAKKUMIST JA KANDIDEERI KOHE!

Infoteenindaja

Selver ootab liituma INFOLAUA TEENINDAJAT! Sind ootavad stabiilne sissetulek, paindlik töögraafik ning väljaõpe kohapeal. VAATA TÖÖPAKKUMIST JA KANDIDEERI KOHE!

Teenindaja

Tule Selverisse TEENINDAJAKS! Peamiseks tööülesandeks on klientide rõõmsameelne teenindamine letis. Väljaõpe toimub kohapeal. VAATA TÖÖPAKKUMIST JA KANDIDEERI KOHE!

Klienditeenindaja

Viimsi Hesburger ootab liituma KLIENDITEENINDAJAT. Kui oled vähemalt 16-aastane, naudid kiiret ja sõbralikku teenindamist ning lisaboonuseid, siis kandideeri kindlasti! VAATA TÖÖPAKKUMIST JA KANDIDEERI KOHE!

Teenindaja

Sushi Plaza Viimsi otsib oma seltskonda täiskohaga TEENINDAJAT. Väljaõpe ning nooruslik ja energiline töökeskkond on garanteeritud. VAATA TÖÖPAKKUMIST JA KANDIDEERI KOHE!

Vahetuse vanem

Koduekstra otsib kauplusesse töökat ja sõbralikku VAHETUSE VANEMAT. Oled vastutav kaupluse igapäevatöö korraldamise, kaubaga seonduvaga ning väljapanekute eest. VAATA TÖÖPAKKUMIST JA KANDIDEERI KOHE!

Klienditeenindaja

Koduekstra otsib särasilmset KLIENDITEENINDAJAT. Ootame suhtlemist nautivat, abivalmis ning ausat inimest, kellele pakuvad huvi kodukaubad. VAATA TÖÖPAKKUMIST JA KANDIDEERI KOHE!

Klienditeenindaja/SUB-i artist

Subway otsib KLIENDITEENINDAJAT/SUB-I ARTISTI, kellel on suur kirg toidu ja hea teeninduse vastu ning tunneb ennast kindlalt külaliste kiires ja meeldivas teenindamises. VAATA TÖÖPAKKUMIST JA KANDIDEERI KOHE!

Keemilise puhastuse ja pesumaja teenindaja

Keemiline puhastus, triikimine, pressimine ja palju muud-Nice'N'Cleanis on see kõik võimalik. Tule kandideeri KEEMILISE PUHASTUSE JA PESUMAJA TEENINDAJAKS. VAATA TÖÖPAKKUMIST JA KANDIDEERI KOHE!

Lihameister

Liha, liha ja liha! Selver ootab liituma LIHAMEISTRIT, kes valmistaks ,lihatooteid vastavalt retseptile. Töögraafik on paindlik ning väljaõpe toimub kohapeal. Võimalik töötada osalise tööajaga. VAATA TÖÖPAKKUMIST JA KANDIDEERI KOHE!

Juhataja

Tunned ennast tugevalt juhtimises ning igapäevase sujuva töökeskkonna korraldamises, siis Babyback BBQ & RIBS ootab Sind RESTORANI JUHATAJAKS! VAATA TÖÖPAKKUMIST JA KANDIDEERI KOHE!

Klienditeenindaja

Oled spordihimuline ning tuntud spordi- ja vabaajabrändide esindamine pühendumise ja entusiasmiga võiks olla midagi Sulle, siis Sportland ootab liituma KLIENDITEENINDAJAT. VAATA TÖÖPAKKUMIST JA KANDIDEERI KOHE!