09.08.2021

Ostle, einesta, naudi trenni või meelelahutust turvaliselt!

Kauplustes ja keskuse avalikes ruumides kanna maski. Söögikohtades ning Kuulsaalis, Muuuvis ja MyFitnessis tõenda oma nakkusohutust Covid-19 viiruse vaktsineerimise, läbipõdemise või negatiivse testi tõendiga.

Seoses Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutega avalikele ruumidele, sealhulgas kauplustele, kaubanduskeskustele, meelelahutusele ja spordiklubidele kehtivad alates 26.08.2021 Viimsi Keskuse külastajatele järgmised nõuded:

Kauplustes ja teenuste ärides ning keskuse üldaladel kanna maski

Kauplused ja keskuse üldalad on avalikud siseruumid, kus ei kontrollita COVID tõendit, mistõttu on maski kandmine kohustuslik. Maski ei ole vaja kanda alla 12- aastastel lastel.

Restoranides, söögikohtade, MyFitnessis, Kuulsaalis ja Muuuvis esita COVID-19 nakkusohutuse kohta tõend

Söögikohad, spordiklubid ja meelelahutusasutused on COVIDi suhtes kontrollitud avalikud ruumid, kus tuleb tõendada COVID-19 nakkusohutus, esitades COVID vaktsineerimiskuuri läbimist tõendav sertifikaat, tõend haiguse läbipõdemise kohta viimase kolme kuu jooksul või tõend negatiivse testitulemuse kohta. Tõendit ei nõuta alla 18-aastastelt isikutelt.

Nakkusohutust ei ole vaja tõendada restoranist või toidukohast toidu kaasaostmisel. Sellisel juhul tuleb siiski kanda maski.