24.10.2021

Kanna maski ning ostle, einesta, naudi trenni või meelelahutust turvaliselt!

Maski kandmine meie keskuses on kohustuslik. Söögikohtades ning Kuulsaalis, Muuuvis ja MyFitnessis tõenda oma nakkusohutust Covid-19 viiruse vaktsineerimise või läbipõdemise tõendiga.

Seoses Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutega avalikele ruumidele, sealhulgas kauplustele, kaubanduskeskustele, meelelahutusele ja spordiklubidele kehtivad alates 25.10.2021 Viimsi Keskuse külastajatele järgmised nõuded:

Viimsi Keskust külastades kanna maski

Üle kogu Viimsi Keskuse Keskuse on maski kandmine kohustuslik. Maski tuleb kanda nii keskuse avalikel üldaladel kui ka kauplustes, söögikohtades, teenindusettevõtetes, MyFitnessi spordiklubis ning Kuulsaalis ja Muuuvis. Juhul kui kaitsemaski kandmine ei ole tervislikel põhjustel võimalik tuleb esitada nimetatud asjaolu kohta tervishoiuteenuse osutaja poolt väljastatud tõend.

Maskikandmise kohustus ei kehti alla 12- aastastel lastel. 

Maski võib eemaldada vaid einestamise ajaks söögikohas või spordiklubis protseduurideks, kus maski kandmine ei ole võimalik. 

Restoranides, söögikohtade, MyFitnessis, Kuulsaalis ja Muuuvis esita COVID-19 nakkusohutuse kohta tõend

Söögikohad, spordiklubid ja meelelahutusasutused on COVIDi suhtes kontrollitud avalikud ruumid, kus tuleb tõendada COVID-19 nakkusohutus, esitades COVID vaktsineerimiskuuri läbimist tõendav sertifikaat või tõend haiguse läbipõdemise kohta viimase kolme kuu jooksul. Tõendit ei nõuta alla 12-aastastelt isikutelt.

Nakkusohutust ei ole vaja tõendada restoranist või toidukohast toidu kaasaostmisel. Sellisel juhul tuleb siiski kanda maski.