09.02.2021

Uuenenud XS Mänguasjad mahutab poole rohkem lelusid

Juba enam kui 5 aastat Viimsi lapsi rõõmustanud kauplus XS Mänguasjad läbis põhjaliku uuenduskuuri ning on nüüd palju ilusam ja suurem. Uuenenud pood avas uksed 13. veebruaril ning mahutab mänge ja lelusid senisest poole võrra rohkem.

Avamise puhul on kuni 21. veebruarini püsikliendile kõik tavahinnaga tooted XS Mänguasjade Viimsi kaupluses 20% soodsamad. Kliendiks saad registreerida end kaupluses kohapeal.

“Kuna Viimsis oli siiani kõige väiksem XS Mänguasjad kauplus, siis soovisime ka selle poe muuta ilusamaks ja avaramaks. Kaupluse suurenemine tähendab muidugi seda, et tootevalik on oluliselt rikkalikum ja lõpuks on siin müügil sama külluslik valik mänguasju nagu meie teistes poodides,” tutvustab XS Mänguasjad turunduskoordinaator Triin Lumiste.

XS Mänguasjad avas oma esimese kaupluse 2004. aastal ja hetkel on Eestis kokku 10 poodi, Viimsi Keskuse pood avati aastal 2015. Tegelikult on tegemist lausa rahvusvahelise jaekaupluste ketiga, mille kauplused asuvad lisaks Eestile ka Lätis, Leedus, Soomes, Gruusias, Uzbekistanis ning Venemaal Kaliningradi rajoonis.

Lumiste sõnul leiab poe kaubavalikust tooteid igale vanusele alates kõige pisematest kuni täiskasvanuteni välja. “Kaubavalik on väga lai, sest soovime pakkuda rõõmu võimalikult paljudele klientidele. Kõige rohkem leiab erinevaid tooteid just vanusele 2+, keda ootavad poes traditsioonilised mänguasjad nagu näiteks nukud, autod, pehmed kaisuloomad, interaktiivsed mänguasjad ja pusled. Põnevaid pakkumisi on ka täiskasvanutele, sest meie juurest leiab hulgaliselt kaasahaaravaid lauamänge. Uusi tooteid aga lisandub pidevalt ja loomulikult hoiame pidevalt silma peal, milliseid vahvaid tooteid maailmas müügile tuleb.”

Nagu muudeski valdkondades, valitsevad ka mänguasjamaailmas pidevalt uued ja muutuvad trendid. Kõige klassikalisemad tooted nagu näiteks nukud ja autod on alati hinnatud ning populaarsed, aga ka nende trendid on iga aastaga aina erinevamad. Lumiste ütleb, et hetkel on lisaks traditsioonilistele toodetele väga populaarsed interaktiivsed mänguasjad. Tänu kiirele tehnoloogia arengule on need tooted muutunud eriti põnevateks ja laste poolt armastatuks. Interaktiivsed loomakesed on tihti isegi lemmiklooma asemel pereliikmeteks.

Oma jälje on klientide valikutesse jätnud ka koroona ning sellega kaasnenud elustiilimuudatused. “Maailmas valitseva olukorra tõttu on eriti populaarseks saanud pusled ning lauamängud. Selleks, et veeta kodus lõbusalt aega, on hakatud otsima erinevaid tegevusi ja just seda funktsiooni need tooted täidavadki. XS Mänguasjad kauplustes on väga suur valik puslesid ja erinevaid lauamänge – nii üksi kui ka koos seltskonnaga mängimiseks ning need on mõeldud väga erinevatele vanustele,” tutvustab turunduskoordinaator.

Lumiste kinnitusel on Eesti lapsed tänu suurele tehnoloogia kasutamisele väga teadlikud mänguasjatrendidest ning tuntud brändide Eesti turule saabumist oodatakse alati väga. Kõige rohkem elevust tekitavad juba kuulsate brändide limiteeritud koguses olevad tooted ja nendest on pisikesed mänguasjafännid väga teadlikud. “Viimasel ajal on tüdrukute seas kõige menukamad L.O.L. nukud, mis võluvad pisikesi preilisid oma väga kauni ja stiilse välimusega. Poiste seas on aga menukad NERF relvad, millega saab koos sõpradega mängida ja tegevust jagub pikaks ajaks. Lisaks on endiselt populaarsed alati armastatud LEGO tooted, millel on palju erinevaid seeriaid nii täiskasvanutele kui ka 1-aastastele.”

Viimsi lapsed on nagu lapsed mujalgi ning ka Viimsi poe kõige populaarsemad tooted on sarnased teiste poodide menukitega. Ikka meeldivad tüdrukutele L.O.L. nukud ja poistele erinevad tuntud filmitegelastega mänguasjad, näiteks Paw Patrol. Lisaks on  Lumiste sõnul Viimsis väga populaarsed Schleich tooted, mis on harivad ja kaunid mänguasjad pikaajaliseks mängimiseks.

Kõige uuematest toodetest mainib turunduskoordinaator jaanuaris müügile saabunud Happy Nappers magamiskotte, mis on väga pehmed ja armsad ning mis on muutunud paljude laste lemmikuks. Veebruaris aga jõudsid müügile Oh my Gif sarja tooted, mis on populaarsed tänu TikToki videodele.

Viimsi Keskuse I korrusel asuv kauplus XS Mänguasjad on avatud alates 13. veebruarist E-L 10-21 ning P 10-19.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsistega Muudan seadistust Lisainfo