26.06.2023

Uuenenud Viimsi Sportland on avar ja inspireeriv

Kauplus läbis põhjaliku uuenduskuuri ning asub nüüd poole suuremal pinnal. Senisest laiem on ka kaubavalik.  

„Viimsilased on väga spordilembesed,” teab Viimsi Keskuse Sportlandi kaupluse juhataja Kristel Villumson. See oli ka peamiseks põhjuseks, miks nüüdseks juba ligi kaheksa aastat kohalikke sporditarvetega varustanud kauplus hiljuti uuenduskuuri läbis ning nüüd senisest poole suuremal pinnal asub. 

Kristeli sõnul on Viimsis üheks eelistatuimaks spordialaks jooksmine ning palju harrastatakse treenimist spordiklubide jõusaalides ja rühmatreeningutes, armastatakse ka jalgpallimängu ja ujumist, suvel jalgrattasporti ning talvel suusatamist. Nii nende kui ka muidugi paljude muude aladega tegelemiseks leiab uuenenud poest sobilikke rõivaid, jalatseid ja spordivahendeid. Väga laias sortimendis on valikus ka sportliku stiiliga mugavaid vabaajarõivaid ja hinnatud kaubamärkide vabaajajalatseid. 

Kaupluse valikust leiab moodsad moebrändid nagu Ellesse, Converse ja Vans, suurenenud on Nike vabaajatoodete valik, lisandunud on brändid Tommy Hilfiger ja Champion. Jooksuhuvilisi on ootamas lai valik maastiku- ja maanteejooksu-, aga ka käimisjalatseid. “Muidugi on suvehooajal populaarne ka ratta- ja rulluisusõit, mistõttu pakume põnevat valikut kvaliteetseid rulluiske, tõukerattaid, linnarattaid ja maastikurattaid ning muidugi ka ohutuse tagamiseks vajalikke kiivreid ja kaitsmeid,” lisab Kristel. Juhataja sõnul lisandub uut kaupa üsna tihti ka hooajasiseselt, seega on põhjust ikka ja jälle läbi astuda ning oma silmaga kaup üle vaadata.

Uus ja suurem Sportland on nüüd lausa mitme erineva sissepääsuga. Kaupluses orienteerimine on juhataja kinnitusel siiski lihtne: “Kõik meestele mõeldud tooted on koos mugavalt ühes kohas, naistele teises ning lastetoodetele on samuti eraldi suur osakond. Vajaliku toote leidmise teevad lihtsaks suunavad viited ja inspireerivad videod ekraanidel.“ Muidugi saab alati ka professionaalsetelt teenindajatelt abi paluda ning juhataja soovitab seda võimalust kindlasti kasutada.

Sportland Viimsi Keskuses

Lisaks spordi- ja vabaajategevuseks vajalikele toodetele pakub Sportland ka teenuseid. Spordivahendite hooldamiseks ja remondiks on avatud suur hoolduskeskus. Igal hooajal tasuks kindlasti siia oma ratas spetsialistide kätte hooldusesse tuua ning lasta korralikult üle vaadata. Hoolduskeskus hooldab ka rulluiske ja tõukerattaid ning talvel pakub suusahooldust. Lisaks on Sportlandi valikus Viimsis ka IMBOX masinaga teenus, mis pihustab jalatsitele kaitsekihi niiskuse, pori ja mustuse kaitseks. „Hea on teada, et imboximine annab jalanõudele kaitse ka päikesest tuleneva kuivamise ja tuhmumise vastu,” tutvustab Kristel. “Meie kliima heitlike ilmade puhul tasub kohe ostes oma jalanõud lasta kaitsekihiga katta, et need võimalikult kaua vastu peaksid.”

Sportlandi kauplus on avatud Viimsi Keskuse 1. korrusel E-L kell 10-21, P kell 10-19.

Hoolduskeskusesse saad aja broneerida tel 53 225 238.