04.12.2021

Tuline ja maitsev pidu Kuulsaalis – Fiesta Mexicana!

Fiesta! Pidu! Põhjuseid pere või sõpradega aega veeta leiab alati – olgu selleks sünnipäevapidu või lihtsalt lõbus kokkusaamine. Kui eelistad korraldamise asemel ka ise pidu nautida, siis vali meelepärane peopakett Kuulsaalist.

Kui tavaliselt algab peo planeerimine koha otsimisest, toidu valmistamisest või tellimisest, meelelahutuse planeerimisest ning miljonist muust pisidetailist, siis Kuulsaalis on kõik juba olemas. Vali vaid sobiv pakett välja ning kutsu pidulised kokku.Viimsi Keskuse II korrusel asuva Kuulsaali peopakettide hulgas leiab sobivaid nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele. Viimastele on näiteks chill out, pere- või sõbrapakett ja mitmed-mitmed muud. Kõige uuem valik on aga midagi tõeliselt erilist – Fiesta Mexicana ehk Mehhiko stiilis pidu!

Hoogne muusika, oivalised suupisted, kaasahaarav meelelahutus ning palju toredaid sõpru – kõik see ootab pidulisi Kuulsaalis. Fiesta Mexicana peo muudab meeleolukaks muidugi bowlingumäng, mida saab nautida ligi 2 tundi ja lausa kahel rajal korraga. Selleks õhtuks võib ju iga osaline endale mehhikopärase nime valida (näiteks Santiago, Mateo või Maria Fernanda!) ning seltskonna saab jagada kaheks võistkonnaks, kes omavahel lõbusasse lahingusse asuvad. Mängu teeb veelgi lõbusamaks mõni mehhikopärane lisandus, näiteks nõue bowlingukuul veerema lükata salsasammudega või ise samal ajal midagi mehhikopärast hüüdes (Hola!). Kuigi jalga peab tõmbama bowlingukingad (mis kuuluvad paketti), siis peorõivana võib kanda ka midagi mehhikopärast (sombreero! pontšo!) – mehhiklased löövad end välja minnes alati korralikult üles!

Üks tõeline Mehhiko pidu tähendab ka rohkelt suurepärast toitu – mõnusaid snäkke, mis oma tulisuses ja vürtsikuses keele alla viivad. Fiesta Mexicana laud on lookas muidugi mehhikopärastest ampsudest, mille hulgas tacovaagen rebitud sealihaga, puuvilja- ja nachovaagen, vürtsikad kanatiivad ja jalapeno ampsud. Hoolitsetud on loomulikult ka selle eest, et kurk kuivama ei hakkaks. Ning kui seltskonda satub mõne muu maitse-eelistusega peoline (kuigi vaevalt!), siis saab alati menüüst endale midagi meelepärast lisaks tellida. Kuulsaali toiduvalik on tõeliselt rikkalik, kus leidub värskeid salateid, burgereid, wrappe, pastasid ja palju muud. Unustatud pole ka pere pesamunasid, kes kõhu maitsvalt täis saavad ning ilmselt midagi veel juurdegi paluvad.

Kui vajalikust tulisusest ning puusanõksudest siiski puudu jääb, võib loomulikult ka mõne muu peopaketi valida. Sportlikult lõbus bowlingumäng koos hea toidu-joogiga kuuluvad alati paketti ning suurepärane elamus on garanteeritud.

Viimsi Keskuse Kuulsaal on avatud E-N 14-22, R 14-23, L 11-23 ja P 11-22. Täpsem info ja broneerimine www.kuulsaal.ee