08.09.2023

Tähistasime peoga uue kooliaasta algust

Septembrikuu algul tõi traditsiooniline koolialguse pidu Viimsi Keskuse aatriumisse kokku palju põnevaid tegevusi Viimsi koolilastele ja –noortele.

Huvitavat tegevust jagus nii väikestele kui ka suurtele koolijütsidele, nii põnnidele kui ka emmedele ja issidele.

Arvutitarga mängurialal sai tunda end tõelise rallifännina ning nautida autospordimänge PlaySeat rallisimulaatoril ja Logitech ralliroolidega. Sai osaleda võidusõidus, mis andis autentse sõidukogemuse ja tunde, otsekui istuksid reaalselt ralliauto roolis.

Virtuaalreaalsus korvpalli sai mängida koos Viimsi Korvpalliklubiga. Äge oli katseta, kas virtuaalselt, VR-prillle kandes ja pulte kasutades on korvpallimäng sama kaasa haarav kui spordisaalis ja kas vabavisked õnnestuvad!

Viimsi Teaduskool tutvustas oma selle õppeaasta tegevusi. Osaleda sai ka töötubades, et ära arvata tundmatud vedelikke või teha katseid värvimuutvate vedelikega.

Teadusteater Kolm Põrsakest teadusshow oli muinasjutuline etendus oma podisevate nõiajookidega, maagilise tossu ja tuldpurskavate draakonitega. Kõik see kokku oli aga muinasjuttudest ja maagiast veelgi põnevam – teadus tarkust ja teadmisi täis!

JJ-Street Viimsi Wanted Battle tantsuvõistlus vallutas Viimsi Keskuse aatriumi noorte street-tantsijatega. Võistelda sai kategooriates Hip-Hop ja All Styles. Mõlema kategooria võitjale väärilised auhinnad pani välja Viimsi Keskus.

Päeva finaaliks astus lavale sarmikas Karl Killing. Noor laulja, laulukirjutaja ja produtsent, kelle karjäär muusikas sai alguse postebändist Beyond Beyond on edukalt alustanud soolokarjääri ning tõi viimsilaste ette oma repertuaari parimad palad.