10.06.2021

Soengumoes on trendiks loomulikkus

Sel hooajal valitsevad juukse- ja soengumoodi nii loomulikkust rõhutavad värvid ja lõikused kui ka lopsakad juukseaksessuaarid ja retrosoengud. Põnevaid juuksemaailma uudiseid jagab meiega Make Your ID salongide stilist Svetlana Soboleva.

Väike soengumuutus tasub ette võtta just suvel. Siin sulle mõned soovitused soengumoe selle hooaja trendidest.

Pikk tukk

Selle kevadsuve suurim trend on pikk tukk. Kui oled juba ammu soovinud lasta endale lõigata tukka, siis nüüd on õige aeg. Pikk tukk, pikendatud tukk karreega, kergelt keerdus tukk – vali koos juuksuriga välja just sulle sobiv stiil!

Juukselahk ja selge seitel

Kuumim trend on kammida juuksed lahku ühtlaselt soengu keskelt, kuid moes on ka asümmeetrilised juukselahud. Eriti on moes madalas hobusesabas lahuga soeng ja lahtised juuksed otse kammitud lahuga.

Lokid või lained

Moes on kergete lainetega pikad juuksed ja ka retrohõngulised, lopsakate lokkidega soengud.

Stiilsed lõikused

Kevadsuve trendikaim juukselõikus on karree, seda nii klassikalise kui ka asümmeetrilise või bob-karreena. Tänu oma praktilisusele on endiselt populaarne ka bob-lõikus – sel aastal mittestruktuursena, juuksed kõrva taha lükatuna. Ka lühikesed juuksed on endiselt moes, seda julgest pixie’st kuni ülilühikese lõikuseni.

Julged juukseaksessuaarid

Taas on trendikas kaunistada juukseid klambrite ja aksessuaaridega. Moes on kõikvõimalikud võrud, kivide ja pärlitega juukselõksud, lillede ja kristallidega juuksekummid, -rõngad, -lehvid ja -lindid.

Loomuliku tooniga juuksevärvid

Erksad juuksevärvid on taandunud ning moes on jälle naturaalsus. Ei mingeid happega töödelduid juukseid või muid eksperimente – juukseid värvides vali võimalikult loomulik värvitoon.

Särava ja hoolitsetud välimuse saavutamiseks on tähtis, et juuksed oleksid terved, tugevad ja täis elujõudu. Tähelepanu tasub pöörata juuste igapäevasele hooldusele ja regulaarsele turgutamisele, valides juuste tüübile vastavad hooldusvahendid. Lisaks šampoonile ja palsamile on oluline kasutada vähemalt kord nädalas juuksestruktuuri taastavat maski. Juuste elujõudu taastavaid hoolitsusi pakub ka Make Your ID juuksurisalong. Soovitame proovida näiteks rekonstrueerivat hoolitsust, mis täidab ja silub juust ning muudab selle elastseks, lisab sära ning eemaldab kahususe ja staatilisuse.