Kaubandus

KORRUS
1
2
Nice ‘N’ Clean
< Tagasi
E-L 10-21 P 10-19

Nice’ N’Clean – keemiline puhastus Viimsi kõige suuremas kaubanduskeskuses

Iga inimese välimus kõneleb tema kohta nii mõndagi. Just seetõttu on äärmiselt oluline hoolitseda oma riiete korrashoiu eest. Puhtad ja triigitud asjad mitte üksnes ei pane meid end mugavalt tundma, vaid loovad meist hea mulje ka teiste silmis. Kahjuks ei tule aga paljud koduvahendid erinevat liiki mustusega toime. Katsed puhastada iseseisvalt sulejopet, ülikonda ja teisi puhastamise suhtes jonnakaid asju võivad lõppeda kurvalt. Ärge riskige oma lemmikasjadega. Usaldage nende eest hoolitsemine professionaalsele keemilisele puhastusele Nice’N’Clean. Me tuleme suurepäraselt toime nii tavaliste kui ka raskesti eemaldatavate plekkidega alustades punasest veinist, kohvist, nätsukommist ja muudest orgaanilistest ja anorgaanilistest ainetest. Lisaks argiesemete puhastamisele on meie pesula võimeline täitma ka kodutekstiili ja vaipade puhastustellimusi.

Keemiline puhastus on avatud iga päev hommikul kella 10-st õhtul kella 9-ni. Meil on olemas kõik vajalik – kaasaegsed seadmed, ohutud puhastusvahendid, tõhusad meetodid ka õrnade kangaste käsitlemiseks, selleks et täita kvaliteetselt ja õigeaegselt kliendi kõik soovid. Meie hoolsad töötajad leiavad aga individuaalse lähenemise igale esemele. Pakume taskukohast hinda ja tellimuste kiiret täitmist. Vajadusel saate kasutada ka kiirpuhastuse teenust (ekspresspuhastus kahe tunni jooksul).

kodulehekülg: www.nicenclean.ee

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsistega Muudan seadistust Lisainfo