07.07.2017

Muuuvi laste linnalaager augustis

Muuuvi  linnalaager „ Noor seikleja „

Toimub:  21-25.august

Linnalaager pakub 5 päevaks lastele mitmekesist tegevust. Igas laagripäevas on oluline osa nii käelisel  kui sportlikul tegevusel ning loovust arendavatel ülesanntel.
Lapsi ootab ees paar väljasõitu  ja erinevate töötubade raames meisterdame nii õues kui toas nii et sellest jääks vahva mälestus nii lastele  kui Muuuvile.  Õpime tegema taas süüa, teeme sporti  nii sees kui väljas, võtame osa väikeste keemikute katseklassist ja kindalsti ei saa mööda kaunitest kunstidest, mille raames valmib uus uhke Muuuvi pannoo ning maalime kivid rannas ilusaks.

Laager edendab  laste sotsiaalseid oskusi  ning võimaldab leida uusi sõpru. Laagritegevused on sobilikud ja jõukohased kõigile lastele.

Maksumus: 70€ / laps 5päeva ja  17€/laps 1päev

Laagrisse ootame  lapsi vanuses 6-12 eluaastat. Kui mõnel lapsel on õde või vend alla 6a, siis kokkuleppel võtame ka nooremaid lapsi. 

Hind sisaldab laagritegevusi , vahendeid tegevusteks ja toitlustust kaks korda päevas ning rohkelt mängimist ja tagaajamist.

MUUUV_linnalaager_aug2017_FB_1200x658px (002)

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsistega Muudan seadistust Lisainfo