21.11.2016

Lustirohke ja stressivaba jõulupidu lastele

unspecified

 

Kui ideaalis võiksid jõulud olla rahulik ning vaikne perepüha, siis reaalsuses kujuneb detsembrikuu tihti üsna stressirohkeks perioodiks, millesse peab mahtuma kingituste leidmine, lõputu kokkamine ning sada muud toimetust. Paljud hingavad kergendatult, kui pühad läbi saavad ning tohib taas argirutiini sukelduda. Aga on ka suurepäraseid võimalusi jõulupidu tõeliselt meeldejäävaks ning vahvaks sündmuseks muuta.

 

Viimsi Keskuses asuvas MUUUV seiklusmaal saavad lapsed igapäevaselt lustimas käia, aga seal saab ka sünnipäevi tähistada ning suuremaid üritusi pidada. Näiteks on see ideaalne koht firmadele töötajate laste jõulupeo pidamiseks – pidulisi mahub mängumaale kuni 150 ning hoolitsetud on nii meelelahutuse kui ka kõige muu olulise eest.

 

MUUUV Viimsi seiklusmaa juhataja Riin Raie sõnul on kõikidele detailidele mõeldud. “Kuna huvi selliste ürituste korraldamise vastu on kasvanud, siis panime sel aastal kokku spetsiaalsed jõulupidude paketid,” kinnitab Raie. “Ettevõtetel tuleb meile teada anda vaid osalevate laste arv ning sobiv aeg, kõige muuga tegeleme meie.”

 

Jõuluüritusel saavad lapsed 3 tundi kõiki seiklusmaa vahvaid hüppamis-, ronimimis- ja mängimisvõimalusi kasutada, lisaks on piduliste käsutuses jõulukaunistustega peoruum. Soovi korral tulevad kohale ka jõuluvana ja päkapikk, kes luuletusi küsivad, kinke jagavad ja põnevaid lugusid Jõulumaa telgitagustest jutustavad. Loomulikult on peolaud kaetud maitsva söögi ja joogiga, mida selle püha puhul oodata võib.

 

Mängukeskus pakub ka mitmeid lisateenuste võimalusi – näiteks saab tellida peojuhi, kes viib koos lastega läbi vahvaid mänge ja võistlusi. Samuti võivad peo eriliseks muuta kostümeeritud muinasjutukangelased – kuna jõuluvana kohtavad lapsed sel perioodil niigi korduvalt, siis miks mitte lasta neil lustida hoopis koos Lumekuninganna Elsa või Päkapikutüdrukuga, kes vastavalt laste vanusele ja arvule vahvaid jõuluteemalisi tegevusi läbi viivad. Programmi võib soovi korral kuuluda ka näiteks jõuluehete, magnetite ja helkurite meisterdamine või piparkookide kaunistamine. Kui seltskonnas on ka beebisid ja pisikesi lapsi, kellele MUUUVi atraktsioonid veel üle jõu käivad, siis saab nende jaoks luua eraldi mängunurgakese.

 

“MUUUV Viimsi seiklusmaa on hea vaheldus traditsioonilistele jõulupidudele, mis peamiselt laua ääres süües mööduvad,” sõnab Raie. “Meie juures on istumist vähem, sest siin on lastel võimalus füüsiliselt ja lõbusalt aega veeta. Me ei ole kohanud veel ühtegi last, kellele ei meeldiks batuudil hüpata!”

 

Tähelepanuta ei ole ka lapsevanemad – soovi korral saavad täiskasvanud oma pidu pidada MUUUVi kõrval asuvas Kuulsaalis bowlingut või piljardit mängides, kus lisaks meelelahutusele kaetakse lauad samuti hea ja paremaga.

 

“Kui organisatsioonil on peo osas oma nägemus, siis saab meile sellest teada anda ning teeme enda poolt kõik selleks, et üritusest kujuneks meeldejääv sündmus nii lastele kui ka vanematele,” kinnitab Riin Raie.

 

Huvitava faktina võib lisada, et igal aastal müüakse maailmas ligi 150 miljonit šokolaadist valmistatud jõuluvana… Miks mitte pakkuda sellel maiustusterohkel jõuluperioodil lastele üks tõeliselt lustlik üritus, kus saab lõputult ronida, joosta ja hüpata – ehk kõike seda, mida lapsed tõeliselt armastavad.

unspecified2

Pisikeste printsesside roosa sünnipäev

 

MUUUV pakub uusi võimalusi ka sünnipäevapeo pidamisel. “Meie erinevad sünnipäevapaketid on aasta jooksul väga populaarseks kujunenud, seetõttu oleme nende valikut veelgi laiendanud,” ütleb MUUUV seiklusmaa turundusjuht Helen Saul. “Lisaks põnevatele piraadi-, jäätise-, õhupalli- ja bowlingupidudele saab valida nüüd ka iga väikese tüdruku unistuste teema – roosa sünnipäevapeo.”

 

“Roosa unistuse” nimeline sünnipäevapidu sisaldab lisaks 3 tunnile seiklusmaa võimaluste kasutamisele ka temaatiliselt kaunistatud peotuba, erikujundusega kutseid ning maitsvalt kaetud sünnipäevalauda. Pisikestele printsessidele kohaselt kuuluvad menüüsse näiteks värvikad puuviljavardad mandariini ja viinamarjadega, vitamiinitikud dipikastmega ja muinasjutuline sünnipäevatort. Sobivaid suupisteid on valmistatud ka lapsevanematele. Soovi korral saab peole tellida näomaalija või peojuhiks printsessi, sest just nii saab sünnipäev täiuslik.

 

“Meie eesmärk on muuta olulised üritused nauditavaks kogu perele,” kinnitab Saul. “MUUUV Viimsi seiklusmaal on olemas kõik vajalik meelelahutuseks ja suurepärane menüü, seega saavad pidu nautida ka lapsevanemad, sest kokkamise, koristamise ning muu korralduse teeme meie nende eest ära.”

 

Viimsi Teataja 18.11 – http://www.viimsivald.ee/public/Viimsi_Teataja_2016/VT_18.11.16_NETTI.pdf

 

 

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsistega Muudan seadistust Lisainfo