19.06.2018

Laske lastel mõnusalt suve nautida

Suvi on sel aastal kohale jõudnud oodatust varem – juba maikuus sai nautida tõeliselt palavaid päevi ning rannad olid päevitajaid täis. See tõi kergust nii olemisse kui ka rõivastesse – nüüd piisab vaid paarist mugavast esemest, et end tõeliselt hästi tunda! Uurisime Viimsi Keskuse I korrusel asuva kaupluse Happy Kids omanikelt Kadri Niglaselt ja Gerda Soomanilt, milliseid rõivaid võiks alanud suvehooajal laste puhul eelistada.

“Soojade ilmade saabudes avastavad ema-isad, et nende armas laps on vahepeal pikemaks sirgunud ning eelmisel aastal soetatud suvepluusid, -püksid ja -mütsid on lootusetult kitsaks jäänud,” naerab Gerda. “Selliseid kliente on poes juba igapäevaselt, kes teel randa või piknikule oma järeltulijatele kiirelt sobivaid rõivad tulevad otsima. Õnneks oleme siiani kõikidele soovijatele ka vajalikud kehakatted leidnud.”

Lastele suviseid riideid ostes tuleks pöörata tähelepanu eelkõige mugavusele ja materjalile. “Vanemate jaoks peaks olema esmaseks prioriteediks see, et nende võsukesed end hästi tunneksid,” leiab Kadri. “Seeõttu peaks kindlasti eelistama pehmest puuvillasest kangast rõivaid, mis lasevad nahal hingata ning lapsel mõnusalt liikuda.”

Värvidest on alanud hooajal fookuses suvele sobivalt heledad toonid nagu mahedad helesinised, roosad ja muud pastellid. “Mustritest on saadaval paljude pisikeste neidude lemmikuid lillelisi tooteid, aga ka loomade ja suviste elementidega rõivaid,” tutvustab Gerda. “Samas on praegu moes ka triibud ja täpid ning endale sobiva komplekti peaks leidma iga tüdruk.” Poisid eelistavad eelkõige erinevate töömasinate ja mootorratastega pluuse. “Meie valikus olev rõõmsavärviline traktoritega pluus on leidnud juba palju pisikesi austajaid,” muigavad naised koos.

Populaarsemate toodete hulgas on hetkel ka ujumisriided ja suvised peakatted. “Tuletame vanematele meelde, et rannas tuleks lastele kindlasti midagi pähe panna, sest intensiivne päike võib muidu lastele liiga teha,” tõdeb Kadri. “Kerge kaabu, suvine mütsike või nokamüts on vaja kindlasti lisaks ujumisriietele kaasa võtta, kui on plaanis lastega rannamõnusid nautida.”

Tasub siiski meeles pidada, et Eesti ilmad on üsnagi heitlikud. “Meie suveriiete hulgas on oma kindel koht ka vihmariietel ning kummikutel,” naerab Gerda. “Kui muul ajal ei saja, siis jaanipäeval ju kindlasti.” Naiste sõnul on oluline see, et lapsed saaksid suve maksimaalselt nautida olenemata ilmast – pisikesed tunnevad rõõmu nii päikesepaistest kui ka väljas pladistavast vihmast ja lompidest. Vanemate ülesanne on lihtsalt sobivad tingimused luua ehk vajalikud rõivad muretseda.

Gerda ja Kadri sõnul leidub Happy Kids valikus mugavaid ja stiilseid riideid nii beebidele ja ka kuni 10-aastastele noortele. Mänguasja- ja beebitarvete valikus ei pea naiste sõnul samuti pettuma – 99% laste mänguasjadest on valmistatud puidust ning koostisosadelt ohutud.

Happy Kids lasteriiete- ja mänguasjapood on avatud Viimsi Keskuses I korrusel E-L 10:00-21:00 ja P 10- 19:00

 

Small Rags JR 4_previewSmall Rags 011_004_preview

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsistega Muudan seadistust Lisainfo