28.04.2015

Ku:lsa:l avab Viimsi Keskuses meelelahutuskeskuse! 28.04.2015

Ku:lsa:l avab augustis Viimsis vabaaja- ja meelelahutuskeskuse. Viimsi Keskusesse rajatav üle 2000 m2 meelelahutusala ühendab bowlingu- ja piljardisaalid ning laste siseseikluspargi.

Vabaaja- ja meelelahutuskeskuse tegevjuhi Riin Raie sõnul leidub avatavas Viimsi Ku:lsa:lis mitmeid tehnilisi lahendusi, mis võetakse Eestis kasutusele esmakordselt. Bowlingusaali muudab eriliseks uudne rajaprogramm ning võimalus uudistada bowlingu tehnikaruumi. Kogu keskuses on suurt tähelepanu pööratud nii valgus- kui helilahendustele.

“Ootame Viimsi Ku:lsa:li aega veetma nii täiskasvanuid kui lapsi. Samal ajal, kui vanemad lahutavad meelt bowlingut või piljardit mängides, saavad pere pesamunad lõbusalt aega veeta toredal lastealal, jäädes siiski vanemate vaatevälja,” selgitas Raie. “Vanemaid lapsi ootab aga tõeliselt seiklusrikas mängukeskus, mille seninägematud atraktsioonid pakuvad avastamisrõõmu kogu päevaks.”

Kokku ootab Viimsi Ku:lsa:lis külastajaid 8 bowlingurada, 10 piljardi- ja 2 snuukrilauda, samuti eraldi mängualad nii lastele kui ka noortele.

http://tallinncity.postimees.ee/3171877/ku-lsa-l-avab-viimsis-meelelahutuskeskuse

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsistega Muudan seadistust Lisainfo