Warning: Undefined array key 0 in /data01/virt84364/domeenid/www.viimsikeskus.ee/htdocs/wp-content/themes/viimsikeskus/functions.php on line 385
14.12.2017

Happy Kids – rõõmus valik rõõmsatele lastele

 

 

Viimsi Keskus muutus hiljuti veelgi värvilisemaks ja rõõmsamaks, sest esimesel korrusel lõi uksed lahti hüpikpood Happy Kids. Lastele loodud rõivaid, sisustuselemente ning mänguasju müüv Happy Kids tegutseb peamiselt veebipoena, aga viimsilastel on praegu suurepärane võimalus laia tootevalikuga ka nn. päris poes tutvuda.

 

Happy Kids kaupluse loojateks on üksteist juba 33 aastat tundnud sõbrannad Gerda Sooman ja Kadri Niglas, kes igapäevaselt ka Viimsi poekeses kohal on. “Meie veebipoel on klassikaline algus,” selgitab Kadri. “Tahtsime oma lastele leida omanäolisi rõivaid ja sisustustooteid, aga kuna lastega ei olnud aega kaubanduskeskustes käia, siis tegime hoopis ise veebipoe.”
Happy Kidsi eristuvuseks on see, et hinna ja kvaliteedi suhe püütakse hoida sobivas tasakaalus. Samuti peavad naised oluliseks seda, et kõik tooted oleksid valmistatud Euroopas. “Oleme hoidnud ka joont, et oma poodi me multifilmitegelasi jms. ei
kutsu,” kinnitavad naised kui ühest suust. “Väldime ka plastmassist ning polüestrist esemeid.” Kadri ja Gerda on leidnud sobivaid tooteid näiteks Taanist, Hollandist ja Poolast, mille puhul on kvaliteet ning hinnatase suurepärases vahekorras.

Happy Kidsi valikusse satuvad peamiselt need tooted, mis poekese asutajatele enestele meeldivad. “Professionaalsed sisseostjad tõenäoliselt nüüd naeravad, aga me tõesti võtame poodi ainult neid asju, millest me ise vaimustume,” muigab Gerda. “Õnneks on elu näidanud, et tabame üsna hästi kodumaise kliendi maitset ja eelistusi.” Happy Kids tootevalikus on esindatud Taani brändidelt pärit skandinaavialikult rahulikud värvitoonid nagu vanaroosa, pastelne lilla, hall ja tumesinine, teisest küljest leidub ka suur hulk lahedate mustrite ja erksate värvidega rõivaid.

Kodumaise disaini austaja leiab Happy Kidsist ka Eestis toodetud esemeid. Tegemist on väikeste brändidega (näiteks One Cozy Fish), keda veel liiga palju ei tunta. Naised on ka ise käe valgeks saanud ning esimese kollektsiooni loonud – sinna kuulub unisex komplekt, kitsekesemustriga pikkade varrukatega pluus ja retuusid. Ja klientide ostude järgi on Gerda ja Kadri kinnitust saanud, et inimestele nende loodud disain meeldib. Eestis on loodud ka villased lastekindad ja –sokid, samuti küünlahoidjad ning puidust rinnaprossid.

 

Naised toovad oma lemmikutest veel esile Hollandist pärit brändid Oilily ja Room Seveni, samuti Taani kvaliteetbrändi En Fant-I ning Nordic Labeli. Jõulukinkideks sobiksid nende arvates enim erinevate piltide ja mustritega laste nõudekohvrid. “Suur hulk päkapikke on oma nimekirjaga meil poes käinud ning vaimustunud armsatest värvidest ning mustritest,” avaldab Kadri. “Ka armastatakse kingituseks osta Little Dutch puidust mänguasju väikelastele ja pehmeid mänguasju beebidele.” Ka pehmed magavad pilvepadjad ja tähepadjad on ostunud väga populaarseks jõulukingiks – päris pisikestele kaisupadjaks ja teismelistele oma tuba kaunistama.. Kes praktilisema kingi otsingutel on, siis naiste kinnitusel on väga-väga menukad soojad ja mugavad termokummikud Taanist.

“Oma silm on kuningas – tulge ise vaatama,” kutsuvad Kadri ja Gerda viimsilasi Happy Kids hüpikpoodi, mis on avatud kuni 15. jaanuarini.

Happy Kids on Viimsi Keskuse I korrusel avatud E-L 10:00- 21:00, P 10:00- 19:00
Veebipood www.happykids.ee on avatud 24/7.

 

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsistega Muudan seadistust Lisainfo