10.06.2021

BetterYou pihustatavad toidulisandid noorele emale

Biomarket tutvustab sel kevadel emadele pere kasvamise ajaks mõeldud suukaudselt pihustatavaid BetterYou toidulisandeid. Sarja loomisel lõi kaasa tuntud toitumisterapeut ja populaarsete kokaraamatute autor Madeleine Shaw.

Nii kodumaal Suurbritannias kui ka Eestis hulk auhindu võitnud BetterYou uuenduslikud, koostöös Cardiffi ülikooliga välja töötatud pihustatavad toidulisandid imenduvad läbi suu limaskesta märkimisväärselt kiiremini võrreldes tablettide ja kapslitega. Tõsiste seedetrakti probleemide tõttu toitumise ja elustiili teraapilist mõju sügavuti uurinud ja kogenud Madeleine Shaw jõudis BetterYou toidulisandite juurde isikliku kogemuse kaudu ning ekspert hindab tootesarja kõrgelt tänu tõhususele ja kogu perele mõeldud lähenemisele.

Madeleine usub, et väline sära saab alguse terviklikust lähenemisest ja toitumisel on siin oluline roll. Kuna toitainete õige tasakaal on eriti tähtis raseduse ajal ja pärast sünnitamist, tõdeb Madeleine: „Ma olen väga rõõmus, et saan jagada seda pere kasvamist silmas pidades loodud täiesti unikaalset tabletivaba toitumislisandite sarja kõikide naistega.“

Sisu kõrval on tähtis ka vorm. Seepärast on keskkonnateadlik ettevõte valinud oma pakendite materjaliks suhkruroo baasil loodud taimse plasti ja osaliselt ka ümbertöötatud plasti. „Ma armastan tooteid, mis on ühtaegu eetilised ja jätkusuutlikud – siis on toodetel enam sisu ja südant,“ ütleb Madeleine.

Viljakuskompleks

Õiged toitained on väga vajalikud, et anda kehale signaal valmisolekuks rasestuda. Planeerides rasedust, on võtmetähtsusega D3-vitamiin, foolhape, raud, tsink, seleen, tiamiin ja jood. Naturaalse granaatõuna ja vaarika maitsega pihus aitab kaasa organismi energiavarude, rakkude arengu ja immuunsuse turgutamiseks.

Raseduskompleks

Raseduse ajal kasvab toitainete ja energia vajadus märkimisväärselt. Piparmündimaitselises pihuses on koos kuus sel ajal kõige olulisemat toitainet: foolhape, raud ja jood ning vitamiinid D3, K2 ja B12.

Ilukompleks

Pärast rasedust vajavad nahk, juuksed ja küüned lisaturgutust. Naturaalse apelsini, virsiku ja mango maitsega pihuses on energiat ja kollageeni tootmist turgutavad C-vitamiin ja tsink, rakkude taastumist toetav seleen, naha niiskustaset ja uuenemist parandav jood, samuti naha, juuste ja küünte välimust parandavad B-vitamiinid biotiin ja pantoteenhape.

BetterYou pihustatavad toidulisandid leiad Biomarketist.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsistega Muudan seadistust Lisainfo