27.01.2021

Arvutitark pakub nutikaid lahendusi igale maitsele

Veebruari alguses avab Viimsi Keskuse esimesel korrusel uksed kauplus Arvutitark, mis on spetsialiseerunud arvutite, arvuti komponentide, tarvikute ja lisaseadmete müügile. Nõu on kaupluses andmas hästi koolitatud, oma ala professionaalidest müüjad.

Mida täpsemalt Arvutitarga uuest poest leida võib?
Küsimustele vastab poe turundus –ja kommunikatsioonijuht Tõnis Lind.

Kuidas ja millal Arvutitark alguse sai?
Kunagi tegutsenud Arvutikeskuse omanikud otsustasid tegevuse lõpetada, kuid ettevõttes oli endiselt aktiivne ja teotahteline meeskond, kes olid huvitatud tegevuse jätkamisest. Nii siis loodigi uus firma nimega Arvutitark, mille sünnipäevaks võib lugeda 25. juuni 2013. aastal.

Mille poolest Arvutitark erineb teistest sama profiliga poodidest?
Meie põhiliseks eeliseks kliendi jaoks on teadlikud müüjad poodides, lai kaubavalik otse letist ja veelgi rikkalikum valik läbi paljude koostööpartnerite. Oleme esindatud kõigis Eesti suuremates linnades ja keskustes ning nüüd oleme jõudnud ka Viimsisse. Püüdleme alati selle poole, et pidevalt areneda ning tuua uusim tehnika klientideni kõige kiiremini.

Kaupluste töötajad on hästi koolitatud oma ala professionaalid ja spetsialistid, kes tunnevad arvutite hingeelu põhjalikult ja on ka ise huvitatud nii arvutitest kui arvutimängudest. Meie eesmärgiks on alati olnud leida leti taha tehnikavaldkonna fännidest inimesed, kes hoiavad ennast ise kursis värskeima tehnikaga ning on hästi koolitatud uudsete lahenduste osas.

Milline on teie poodide tootevalik?
Põhiline siht on arvutikomponentidel ja lisaseadmetel, mis on poodides laialdaselt esindatud. Iga poe puhul varieerub tootevalik veidi vastavalt kohalikule klientuurile. Eesmärk on tagada klientidele külluslik valik arvuti tarbekaupasid, et töö seisma ei jääks, ning samas ka kõiki uusimaid ja parimaid graafikakaarte, protsessoreid, monitore jne.

Viimsi poes ongi saadaval näiteks arvutid, sülearvutid, monitorid, võrguseadmed, hiired, klaviartuurid, kõrvaklapid, arvutikomponendid… need on vaid mõned kaubagrupid, mis kuuluvad Arvutitarga tootevalikusse. Kindlasti pakume ka kõige uudsemaid tehnikavidinaid, mis saadaval on.

Millised tooted on kõige populaarsemad?
Kõige rohkem ostetakse ikka uusi mälupulkasid ja SSD andmekandjaid. Hetkel on tung graafikakaartidele lausa nii suur, et need kipuvad tihti täiesti otsa saama. Viimastel aastatel on ka väga populaarseks osutunud robot-tolmuimejad ning elektrilised tõukerattad, mõned aastad tagasi olid suureks tõmbenumbriks droonid.

Kas pakute Viimsis ka hooldusteenust?
Remondi- ja hooldusteenuse teostamise oleme koondanud oma peamajja, aga probleemiga saab klient pöörduda igasse esindusse. Kui seade vajab remonti, siis saadame selle ise juba õigesse kohta ning hiljem tagastame kliendile sobivalt kas samasse esindusse või hoopis kulleriga otse koju. Mõne tootega võib olla ka mugavam pöörduda otse autoriseeritud hooldusesindusse, selle kohta oskavad kindlasti täpsemat infot anda nii meie hooldusosakond kui ka müüjad poes.

Mis on mõned viimase aja nn. hitt-tooted, mida tehnikahuvilised Viimsi poodi uudistama võiks tulla?
Hetkel on selleks kindlasti uue põlvkonna graafikakaardid ja vastavad laua- ning sülearvutid. Samuti võib poest leida uusimaid nutiseadmeid, -kellasid ja –võrusid ning endiselt populaarseid robot-tolmuimejaid. Valikust leiab ka striimeritele olulised vahendid – mikrofonid, kaamerad, sisendkaardid ning isegi valgustuse. Aktiivsele kliendile on pakkuda moodsaimad seikluskaamerad GoPro ja muud ning juhtmevabad spordiklapid. Ka elektritõukerattaid ostetakse palju!

Kas poodi tasub tulla ka neil, kes täpselt ei teagi, kas ja mida nad vajavad?
Tehnikakaupade seast leiab tänapäeval igaüks midagi vajalikku. Olgu see siis uus laadijajuhe, mille lemmikloom läbi näris, või mälukaart ja akupank, et saaks mobiiliga rohkem filmida. Või kohati midagi täiesti uudset, mis teeb elu palju lihtsamaks, aga millest polegi varem kuulnud. Teenindajad oskavad kõike tutvustada ja soovitada.

Viimsis on palju majaomanikke – kas on mingeid seadmeid, millega oma kodune elu mugavamaks ning turvalisemaks muuta?
Suuremas majas on alati probleemiks WiFi levi, siin tulevad appi moodsad MESH võrguseadmed, mis töötavad sarnaselt mobiilsidele ja võimaldavad koju paigutada mitu ruuterit, samas tagades nende ühtse töö ja mugava mobiilikasutuse liikudes terves majas. Suure maja koristamisel tulevad suminal appi robot-tolmuimejad, kes koristavad kodu, siis kui sind seal ei ole. Samuti pakume ka moodsaid juhtmevabasid turvakaameraid, mida on lihtne paigaldada ning saab jälgida mugavalt ka kodust eemal olles.

Kui mõni toode on olemas teie e-poes, aga mitte Viimsi poes – kas neid saab ka poodi tellida?
Jah, tooteid on võimalik nii teistest esindustest kui ka e-poest Viimsi Keskuse esindusse tutvumiseks kohale tellida.

Kauplus Arvutitark on Viimsi Keskuse I korrusel avatud alates 1. veebruarist E-L 10-21 ning P 10-19.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsistega Muudan seadistust Lisainfo