03.04.2023

5 tujutõstvat rühmatreeningut MyFitness Viimsis

Just nüüd on õige aeg treeningprogrammiga alustada, et oma keha ja meel mõnusasse tasakaalu saada!

Vaata MyFitness Viimsi tunniplaani ja broneeri endale trenniaeg siin>

Studio X

Studio X on unikaalse disainiga ning kõrge intensiivsusega treeningstuudio, kus saad ühendada kardio- ja lihastreeningu. Treeningul kasutatav Technogym SkillMill on ideaalne trenažöör jooksuks ning jalgade ja kõhulihaste treenimiseks. Kevadväsimusest lahtiraputamiseks tõeliselt sobiv treening!

Pilates

Mõjus stressimaandaja! Rahuliku muusika saatel toimuv keha ja meele treening, mille käigus tugevdatakse ka kõhu- ja seljalihaseid. Tundides kasutatakse ka bosu- ja fitpalli, et suurendada liigutusulatust ja süvalihaste tunnetust, samuti lihastööks hantleid, kummilinte, jalaraskusi ja eri raskustega palle. Olulised on õige hingamine ning tõhusad lihaste venitused.

Jooga

Füüsilist vastupidavust, lihasjõudu ja painduvust arendav ning rühti korrigeeriv treening. Lisaks jõudu nõudvatele asenditele annab tund suurepärase võimaluse saavutada tasakaal keha ja meele vahel ning vabaneda sisemistest pingetest ja stressist.

Zumba

Kevadel tasub oma keha panna tantsima! Zumba on ainulaadne tantsuline fitnessprogramm, kus Ladina-Ameerika rütmid ja lihtsad sammud loovad enneolematu trennielamuse. Zumba® on intervalltreeningu meetodil tantsutund, kus vahelduvad kiiremad ja aeglasemad rütmid, mille käigus vormid oma keha ja kulutad kaloreid.

BodyBalance

Les Millsi kontsepttundide hulka kuuluv rahulik treening, mis põhineb jooga, tai chi ja pilatese harjutustel, mis on muusika saatel ühendatud tervikuks. Treening arendab painduvust ja tasakaalu, parandab rühti, tugevdab lihaseid ning vähendab lihaspinget ja stressi.