Warning: Undefined array key 0 in /data01/virt84364/domeenid/www.viimsikeskus.ee/htdocs/wp-content/themes/viimsikeskus/functions.php on line 385
08.04.2015

Viimsi Keskuses on 22-meetrise ümbermõõduga rändrahn. 08.04.2015

Haabneeme kerkivas Viimsi Keskuses asetseb tulevase Selveri kaubanduspinnal 22-meetrise ümbermõõduga rändrahn.

22-meetrise ümbermõõduga rändrahn Viimsi Keskuses (Mihkel Maripuu)

Valmib vähem kui aastaga

«Viimsi Keskuse ehitus on kulgenud tempokalt, lähtudes algusest peale eesmärgiks seatud 10-kuulisest valmimistähtajast. Tegemist on väljakutsega, mis nõuab nii ehitajalt kui teistelt partneritelt palju pühendumist ja oskusi,» ütles Nordecon AS juhatuse liige Erkki Suurorg.

Kaubanduskeskuse üheks suurimaks rentnikuks saab Selver, mille juhi Kristi Lombi sõnul rajatakse sinna Viimsi suurim ja parima valikuga toidupood. «Kaupluse avarat, 3500-ruutmeetrist müügisaali jääb ilmestama unikaalne 22-meetrise ümbermõõduga rändrahn,» rõõmustas Lomp.

Viimsi vallavanem Jan Trei avaldas sarikapeol lootust, et lõpuks ometi saab Viimsist osta endale korraliku lipsu, särgi ja kingad, ega pea selleks sõitma Tallinna kesklinna. Paraku, vähemasti Viimsi keskuse osas, unistused tõeks ei saa, sest lipsupoodi kaubanduskeskusesse ei tule. Lisaks Selverile avavad Viimsi keskuses uksed Sportland, Apollo, GoldTime, XS Mänguasjad, Pro Optika, Biomarket, Koduekstra, Aphoteka, veinipood Kruger ning lemmikloomapood Urr ja Nurr.

Tulles vastu viimsilaste soovile on keskuses valik erinevaid söögikohti. Toiduelamusi pakuvad BabyBack, CHI, Silk Sushi, New York Pizza, Hesburger, Subway ning kaks aatriumikohvikut – Mademoiselle ja Onu Eskimo jäätisekohvik.

Viimsi spordisõbrad saavad edaspidi trenni teha uues MyFitnessi sprodiklubis, lisaks on võimalik piljardit ja bowlingut mängida Kuulsaalis, kuhu rajatakse ka mängumaa lastele.

Viimsi Keskus rajatakse Tallinna Kaubamaja Kinnisvarale kuuluvale 2,3-hektarilisele kinnistule, mis asub Randvere tee ja Rohuneeme tee ristumiskoha kõrval.

http://tallinncity.postimees.ee/3144127/kerkivas-viimsi-keskuses-on-22-meetrise-umbermooduga-randrahn