16.09.2020

Viimsi Keskus – juba 5 aastat põhjust tulla

Mõne koha või inimesega on nii, et nad on pea märkamatult me elus alati olemas ja ei kujutaks ettegi, et mingil hetkel neid ei ole seal olnud. Nad on lihtsalt nii omad ja olulised. Viimsi Keskus on paljude viimsilaste igapäevaste käikude paigaks olnud juba 5 aastat.

Viimsi Keskuse üheks oluliseks eesmärgiks on olnud olla kohalikele nii argitoimetuste kui ka meelelahutuse paigaks, kuhu on ikka ja jälle põhjust tulla. Keskuse peamised rentnikud on samad juba avamisest peale ning külastajate poolt väga hästi vastu võetud.

Toidupoodide valik on Haabneeme ringil küll üsna rikkalik, kuid kõige suurem ja külluslikuma valikuga on muidugi Selver. Värsked juurviljad, ahjusoojad saiad, maitsev kulinaarialett, põnev gurmeevalik ja pea kõik, mida argiostudeks vajad, on Selveris olemas. Ja tegemist on ainsa poega Eestis – või lausa kogu maailmas – mille ostusaali ehib uhke ja väärikas rändrahn!

Ka Apollo raamatupood, Biomarket ökokauplus, Goldtime ehtepood, Juustukuningad juustupood, Koduekstra koduasjade kauplus, Krugeri Veinipood, L’Cosmetics kosmeetikapood, ProOptika prillikauplus, Sokisahte sokipood, Sportland spordikauplus ja XS Mänguasjad mänguasjapood on kohad, mis keskuses avatud juba viis aastat. Igapäevaseid toimetusi tehes ei tule vast alati meeldegi, et varem pidi spordikaupade või mõne mänguasja ostmiseks linna sõitma – nüüd on need käigud palju mugavamad ja kiiremad. Ja säästetud aja võib perega mõnes toredas toidukohas või sõbraga trennisaalis veeta.

Ka kohalikud toidukohad said just Viimsi Keskuse avamisega väga vajalikku täiendust – Aasia hõrgutisi pakkuv restoran CHI, mõnusaid burgereid ja salateid valmistav Hesburger ning oivaliste võileibadega südameid võitnud Subway rõõmustavad meie kõhtusid juba keskuse avamisest saadik.

Paljud ei kujutaks oma päevi ette ilma MyFitnessita, mille avarad ning funktsionaalsed trennisaalid sportlikke viimsilasi tervislikuma ning aktiivsema elu poole suunavad. Nii täiuslikke treenimisvõimalusi Viimsis varem ei olnud, aga nüüd ei kujutaks enam teisiti ettegi – varahommikust hilisõhtuni on ruumid treenijaid täis.

Ka paljud muud teenused on Viimsi Keskuse klientidele olulised juba algusest peale – D Päike päevituskeskus, Make Your ID ilusalong, KingaProf kingsepp, Nice’N’Clean keemiline puhastus ning õmblusteenuseid pakkuv Tubli Rätsep.

Argitoimetuste kõrval on oluline ka meelt lahutada! Kui varem oli selleks Viimsis üsna vähe võimalusi, siis Kuulsaal ning MUUUV Viimsi Seiklusmaa on endale viie aastaga rohkelt fänne kogunud. Viimsi laste sünnipäevapaiga ning lihsalt mõnusa ajaviitekohana armastatud Muuuv erineb kõikidest teistest mängutubadest oma hubase, kuid aktiivsust võimaldava sisekujundusega. Kuulsaali bowlingu- ja piljardisaalid aga pakuvad suurepäraseid hetki nii sõpruskondade kui ka asutuste kogunemistele. Palju rõõmu nii suurtele kui väikestele!

Keskuse jaoks on aga algusest peale olnud väga oluline kõrge teenindustase, mille osas käib pidev töö ning parimate tunnustamine – viimastel aastatel on auväärse tiitli pälvinud ülekaalukalt Juustukuningate kauplus.

Viimsi Keskus on pidevas arengus – ikka ja jälle saab midagi paremaks muuta ning toimub vangerdusi ka rentnike hulgas. Muidugi selleks, et viimsilastel oleks üha rohkem soovi ja põhjust keskust külastada. Viimsi Keskus tänab kõiki senised ja uusi külastajaid, kes keskuse oma igapäevaste toimetuste ning meelelahutuslike hetkede paigaks on valinud!

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsistega Muudan seadistust Lisainfo