Warning: Undefined array key 0 in /data01/virt84364/domeenid/www.viimsikeskus.ee/htdocs/wp-content/themes/viimsikeskus/functions.php on line 385
12.08.2015

Viimsi Keskus avab uksed!

Tallinna külje all Haabneemes avab neljapäeval uksed ligi 14 000-ruutmeetrine, piirkonna suurim vaba aja ja ostukeskus. Kaubanduskeskuse omanik ja arendaja on Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS, ehitustöid teostas AS Nordecon.

Viimsi Keskus on rajatud 2,3-hektarilisele kinnistule, mis asub Randvere tee ja Rohuneeme tee ristumiskoha kõrval. Keskuse ehitustööde lepinguline maksumus ulatus 9 miljoni euroni. Uues keskuses on kokku ligi 40 kauplust, toitlustuskohta ja teenindusasutust ning 300 kohaga parkla.

Tallinna Kaubamaja Kinnisvara ASi juht Peeter Küti sõnul on Viimsi Tallinna külje all asuv populaarne ja armastatud elupiirkond, mille elanike arv on kasvanud kiiremas tempos kui vajalike teenuste kättesaadavus ning vajadus ostu- ja meelelahutuskohtade järele on selge.

Viimsi Keskuse suurimateks üürnikeks on 3500 ruutmeetril asuv Selver ning 2000-ruutmeetrine MyFitnessi spordikeskus. Lisaks avavad Viimsi Keskuses uksed kauplused Sportland, Apollo, GoldTime, Jahonts, Sokisahtel, XS Mänguasjad, ProOptika, Biomarket, Koduekstra, Apotheka, veinipood Kruger, Juustukuningad, Õlleköök, viimsilaste lemmik Delicato, Kodu ja köök, Koo ja Loo ning lemmikloomapood Urr ja Nurr.

Toiduelamusi pakuvad BabyBack, CHI, Silk Sushi, New York Pizza, Hesburger, Subway ning kaks võluvat aatriumikohvikut – Mademoiselle ja Onu Eskimo jäätisekohvik. Ühe katuse alla on koondatud ka kõik teenused: keemiline puhastus, rätsepateenus, kingaparandus, Eesti Post, Itella, ilusalong Make Your I.D. ning d päike. Lisaks on võimalik mängida piljardit ja bowling‘ut Kuulsaalis, mille teeb eriliseks nende põnev mängumaa MUUUV pere noorimatele liikmetele.

http://tallinncity.postimees.ee/3290221/viimsi-keskus-avab-uksed

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsistega Muudan seadistust Lisainfo