13.11.2019

Uued atraktsioonid ja sünnipäevapaketid MUUUVis

Viimsi Keskuse II korrusel asuv MUUUV Seiklusmaa on koht, kuhu lapsed ikka ja jälle tulla tahavad – kas siis niisama lustima või enda sünnipäeva pidama. Ja põhjusega, sest vahvas mängutoas on pidevalt midagi uut ning põnevat avastada ja ka seniseid vahvaid võimalusi muudkui taasavastada.

Pallid, pallid, pallid!

MUUUVi kõige uuemad atraktsioonid on seotud pallidega! Pallivulkaan laseb lastel pallid torusse suunata ning kõrgele lae alla saata, kust need toreda ja elevust tekitava pallisajuna jälle alla kukuvad. Tegevust ja rõõmukilkeid jätkub lausa tundideks! Teise korruse rõduäärtele on aga juurde tulnud pallikahurid, millega saab lõbusaid pallilahinguid pidada. Senini on kõik põngerjad uusi võimalusi usinalt ja väsimatult kasutanud ning nendega tõeliselt rahule jäänud.

Pimedas helendav sünnipäevapidu.

Sünnipäevapakettide hulka on lisandunud kohe tõeliselt hitiks kujunenud “Glow in the dark” pidu, mis palju elevust tekitab. Pidu toimub vastava temaatikaga dekoreeritud sünnipäevatoas, mille hämaras valguses lisavad ilu ja pidulikkust helklevad värvid ja kaunistused seintel ja laes.

Külalised aga võiksid selga panna midagi heledat, sest kolmandal sünnipäevatunnil algab vahva värvidisko ja Muuuvis lülitatakse sisse õhtuvalgus! Enne diskovalgust tehakse sünnipäevalistele UV-värvidega vahvad joonistused kätele ja näole, spetsiaalse UV-valguse abiga jääb joonistus erk ja helendav. Lisaks saab lisatasu eest tellida professionaalse UV-värvidega näomaalingute tegija, et pidu saaks veelgi efektsem.

Muidugi kuulub paketti ka erikujundusega e-kutse, väikesed kingitused kõikidele külalistele ning rikkalikult kaetud pidulaud koos soolaste ja magusate suupistete, jookide ning tordiga.

Meeleolukas jõulupidu.

MUUUV on kujunenud ka populaarseks kohaks ettevõtete hulgas, kes töötajate lastele jõulupidusid korraldavad. Kõige parem on muidugi see, et pea kõik korraldatakse MUUUVi poolt ära, firmal jääb vaid sobiv kuupäev valida ning lapsed kohale kutsuda. Valmis jõulupakkumised sisaldavad nii peoruumide renti, seiklusmaal hullamist, toidu-joogivalikut ning kostümeeritud üllatustegelast või hoopistükis bowlingumängu. Soovi korral saab kutsuda hoogu juurde andma lastediskori, mustkunstniku, kostümeeritud peojuhte, jõuluvana ning päkapikud.

MUUUV Viimsi Seiklusmaa on Viimsi Keskuses avatud E-R 11-22 ja L-P 10-22.

Muuuv