05.11.2019

PetCity nüüd ka Viimsi Keskuses

 

Uhiuus PetCity kauplus Viimsi Keskuses avas uksed!

 

PetCity on kodumaine kaubamärk, mis on unikaalne seetõttu, et koondab enda nime alla kõik lemmikutega seotud teenused ja tooted:  kaupluse, kliiniku, groomingu, hotelli, treeningu ja kindlustuse. Üle Eesti on PetCityl 18 kauplust ning kõige uuem neist äsjaavatud kauplus Viimsi Keskuses.

Uue kaupluse 200 ruutmeetriselt pinnalt leiab külastaja väga laia valiku lemmikloomatooteid ning rõhk on siin kvaliteedil. Esindatud on nii populaarsed ning hinnatud kaubamärgid kui ka Baltikumis esmakordselt müügil olevad eksklusiivsed brändid. Siit saab soetada lemmikule kõik vajalikud kaubad – nii toidud (pehmed, kuivad, külmutatud), aksessuaarid, riided, erinevad tarvikud kui ka näiteks kindlustada oma lemmiklooma.

Kõige laialdasem on uues poes kaubavalik koertele ja kassidele, samas ei puudu ka tooted närilistele, lindudele ja kaladele. Head nõu toodete ja nende omaduste kohta jagavad kaupluses PetCity kogenud spetsialistid, kel kõigil on laialdased teadmised lemmikloomandusest.

Kuni aasta lõpuni on Hinnagarantii kampaania raames mitmete populaarsete toodete hinnad PetCitys eriti head –  soodsast valikus leiab näiteks mitmed koera, kassi ja näriliste toidud, aga ka kassiliiva. Kõik need Hinnagarantii hinnad kehtivad ka uues Viimsi poes.

Hea on teada, et PetCity kauplusesse tulles võib poodi kaasa võtta ka lemmiku enda – kõik hästi käituvad neljajalgsed sõbrad on PetCity-sse alati oodatud!

 

PetCity

 

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsistega Muudan seadistust Lisainfo