Warning: Undefined array key 0 in /data01/virt84364/domeenid/www.viimsikeskus.ee/htdocs/wp-content/themes/viimsikeskus/functions.php on line 385
04.05.2017

Telia müügikonsultante paelub aktiivne eluviis ning sportlikud hobid

 

Möödunud kuul avas IT– ja telekommunikatsiooniteenuste pakkuja Telia oma esinduse Viimsi Keskuses, mis eristub kontseptsioonilt kõikidest senistest. Vahetuma ning paindlikuma klienditeeninduse  tagamiseks on esinduse töötajad varustatud tahvelarvutitega ning saavad esinduse külastajatele igal moel ja igas kohas abiks olla. Aga kõige olulisemad on alati siiski inimesed – Viimsi Telia esinduses ootavad kliente Kaidi, Annika ja Nele, kes soovijatele asjatundlikku nõu ja soovitusi jagavad. Uurisime aktiivse eluviisiga naistelt, millega nad vabal ajal tegelevad.
Müügikonsultant Kaidi Liivi sõnul tal konkreetseid hobisid ei ole, aga igal võimalikul vabal hetkel kisub teda looduse poole. “Mulle kohutavalt meeldib metsas, rabas või lihtsalt looduses jalutamas käia,” õhkab Kaidi. “See on tõeliselt hea ja vabastav tunne, kui lähed metsa ja unustad seal kõik argimured.”
Kaidi meenutab ühte meeldejäävat loodusretke möödunud sügisest. “Jalutasime mehega Viru rabas ning täpselt keset raba potsatasin ma vette, kuna üks laud oli rajal lahti,” naerab naine. “Kuna kellaaeg oli juba hiline ja läks pimedaks, siis eksisime rabas ära. Viimane lõpp oli nii sopane ja mudane, et minna polnud kuhugi.” Matkajad ekslesid rabas mitu tundi ning autoni jõudes olid märjad ja üleni sopaga kaetud. Aga mälestused sellest päevast kestavad siiani.

“Kui peale pikka ja väsitavat tööpäeva koju jalutades Pirita mändide vahele jõuan, siis lähevad töised mõtted peast ja tuleb rahu,” kinnitab Kaidi. “Hommikul tööle minnes on hea tuju garanteeritud, sest värske õhk teeb head.”
Telia Viimsi esinduse juhile Annika Kirinile meeldib mängida võrkpalli ja käia ujumas, sügiseti proovib ta erinevaid trenne (tantsimisest- joogani) ja talvel sõidab lumelauga. Kevadeti aga naudib matkamist ja discgolfi mängimist.
“Juba lapsena armastasin ma proovida erinevaid spordialasid, kuid siiani ei ole ma suutnud välja valida just seda õiget,” räägib Annika. “9-aastaselt alustasin judoga, kuid 2 kuud enne Hollandisse võistlustele sõitmist juhtus mul trennis õnnetus. Proovisin endast suuremat poissi heita, kuid paraku ei olnud mul piisavalt jõudu ja noormees kukkus minu jalale.” Tookordne kukkumine ostus nii õnnetuks, et kaasvõistleja raskus purustas Annika 3 varbaluud. Õnneks toimus taastumine kiiresti ja judohuviline sai siiski Hollandisse võistlema minna.
“Erinevate aladega tegelemine on mind kokku viinud väga paljude erinevate inimestega,” kinnitab aktiivne naine. “Tänu sellele on mul laiem silmaring ja võib-olla just sellepärast on mul ka klientidega lihtsam ühist keelt leida.”
Müügikonsultant Nele Idavainu hobiks on rattasõit, millega tegeleb juba kolmandat aastat. Naine tunnistab, et hobi aitab tal veeta rohkem aega koos oma pere ja sõpradega. “See kirg on midagi sellist, mida paljud ei mõista,” tunnistab Nele. “Aga rattasõidust saadav adrenaliin hoiab mind noore ja säravana.”
Lisaks asjalikele ning sportlikele naistele teenindab Viimsi Telia esinduses kliente ka töökas noormees Georg Onoper.