19.08.2020

Tagasi kooli! Stiilselt, julgelt ja värviliselt

Enne kooliaasta algust on alati vaja oma garderoobi pisut uuendada. Sportlandist leiab igas vanuses koolilaps endale sobivad riided, jalatsid ning koolikoti. Mille järgi aga valikut teha ning millised trendid sel hooajal valitsevad, sellest räägib Sportlandi koolikampaania stilist Katrin Aasmaa.

„Sügis tõotab tulla tõeline värvide pillerkaar. Moes on kõik, alates traditsioonilistest beežidest kuni neoonvärvideni ning nende omavahelise kokku miksimiseni. Tossutrendides jääb silma eksperimenteerimine lõigete ja disainiga ning huvitav materjalide kokku sobitamine,“ ütleb Katrin.

Igal hooajal jõuab tänavapilti ka midagi põnevat, mida võib pidada uueks tulijaks ning sel sügisel on selleks neoon. „Kui tavaliselt tulevad neoonvärvid pigem suveks ja kevadeks, siis seekord ennustatakse neid hoopis sügiseks. Miks mitte sombuste ilmade saabudes enda tuju erksate rõivastega üleval hoida?“ lausub Katrin.

Mugavus, kvaliteet ja julgus

Sportlandis on esindatud nimekad brändid, mis pikka tutvustamist ei vaja ning alati trendidega kaasas käivad. Olgu selleks siis Nike, adidas, O’Neill või Roxy – iga koolilaps leiab nende valikust oma garderoobi midagi mõnusat ja stiilset. „Nende brändide tooteid ühendab mugavus, kvaliteet ning julgus pidevalt uute asjadega publikut intrigeerida. Valikus on mugavad pusad, praktilised seljakotid, erksavärvilised beanie mütsid ja retrohõngulised kilejakid,“ toob Katrin välja mõned hooaja lemmikud.

Selleks, et ennast koolipingis hästi tunda peaks riideid ja jalatseid valima aga eelkõige enda isikupärast ja eelistustest lähtudes. Oluline on see, et need oleks parajad ja mugavad. „Kindlasti soovitan varuda endale õiges suuruses riided, pigem las olla riietus veidi lohva, kui et kuskilt pitsitab ning pikapeale ebamugav hakkab. Mitte miski ei näe parem välja, kui inimene, kes tunneb end mugavalt,“ usub Katrin. „Samas julgustan ka eksperimenteerima, tuues oma igapäevasesse koolioutfiti sportlikke elemente, näiteks proovida pintsaku alla t-särki või kanda kileseid dressipükse tossude ja pusaga,“ lisab ta.

Aksessuaarid panevad i-le täpi

Kui tervet garderoobi uuendada ei soovi, aga tahaks siiski sügiseks midagi trendikat ja silmapaistvat soetada, siis soovitab stilist pöörata pilgu jalatsite ja sokkide poole. „Minu meelest on iva aksessuaarides – erilised tossud või värvilised sokid annavad ka juba kapis olevatele esemetele uue hingamise ning lisavad palju mitmesuguseid kombineerimisvõimalusi.“

Koolikott võiks olla praktiline

Korralik koolilaps ei pääse üle ega ümber koolikotist. Kottide valik on Sportlandis samuti suur ning igaüks leiab enda vajadustele vastava. Katrin soovitab kotti valides arvestada eelkõige praktilisusega. „Oluline on see, et kogu kraam mahuks koolikotti ära, sest keegi ei viitsi seitsme pambuga ringi rahmeldada. Teisalt oleks mõistlik valida klassikaline värv, mis sobiks kokku enamiku riietega. Must on küll üsna igav soovitus, kuid tuleks mõelda ka sellele, et kott on koolis arvatavasti tihti põrandal ning võib kiiresti määrduda. Tumedat värvi kotilt pole aga kohe iga mustus ja plekike näha. Samas aitab ka muster või tekstuur peita ajaga lisanduvaid kulumisi,“ ütleb ta.

Seega, kui riided või jalatsid on suve jooksul väikeseks jäänud, tahad oma riidekappi lihtsalt veidi värskust lisada või vajad uut koolikotti, siis sea oma sammud Sportlandi. Ägedad pusad, püksid, särgid, tossud ja koolikotid ootavad!

Fotodel:
Nike – cheerleader Sabrina Annus
Vans – tõukerattur Anette Jõgisalu
Converse – tiktoker ja juutuuber Amanda Margaret

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsistega Muudan seadistust Lisainfo