Warning: Undefined array key 0 in /data01/virt84364/domeenid/www.viimsikeskus.ee/htdocs/wp-content/themes/viimsikeskus/functions.php on line 385
16.06.2017

Malevlased saavad suvel töökogemust ka kaubanduses

15.06.2017

 

Malevlased saavad suvel töökogemust ka kaubanduses

 

Viimsi õpilasmaleva 54st noorest saab kümme sel suvel esmase töö- ja praktikakogemuse Viimsi Keskuses, proovides lihtsamaid ameteid.

 

Viimsi Keskuse turundusjuhi Piret Kulli sõnul pöördus nende poole ideega malevanoortele keskuses suvel praktikakogemust pakkuda vald ja keskus oli meeleldi valmis vahvas ettevõtmises kaasa lööma. „Malevakogemus, nagu kõik muu meie ümber, on aastatega palju  muutunud ning juba aastaid on üsna tavapärane, et noored ei käi abiks vaid põllutöödel, aga õpilasmalevat viiakse läbi ka linnakeskkonnas, proovides kätt erinevate ametitega,“ lisas Kull.

 

Viimsi valla haridus- ja noorsootöö peaspetsialisti Kadi Bruusi sõnul valitakse kohad, kus malevanoored saavad kaasa lüüa, suuresti noorte enda initsiatiivi alusel ja huvi kaubandussektoris kätt proovida on aastate jooksul suurenenud. „See, kus tööl käiakse malevasuvel, on muidugi vaid üks osa kogu malevakogemusest. Sama tähtsad on ka maleva traditsioonid, ühisüritused ja meeldejäävad ettevõtmised. Ühe toreda malevasuve lõpuks on iga noor nii töökogemuse kui ka vähemalt sõbra või paari võrra rikkam,“ lisas Bruus.

 

Noored toimetavad keskuses Selveri, Apollo, Sportlandi ja Koduekstra kauplustes ning väiksemas mahus Muuv Seiklusmaal ja spordiklubis MyFitness. Nagu ka muudel malevatöödel, makstakse noortele tasu ning töökoormus pannakse paika vastavalt seaduses lubatud määradele ja huvile.

 

Viimsi Keskus on 2015. aasta augustis avatud ostukeskus, kus tegutseb ligi 14 000 m2 pinnal 40 kauplust, toitlustuskohta ja teenindusasutust. Keskuse juures on 300 kohaga parkla. Viimsi Keskusest leiab nii Harjumaa suurima valiku gurmee- ja ökotooteid, piirkonna suurima Selveri kui ka uue spaa-kontseptsiooniga spordikeskuse ning meelelahutusala, mis koondab tegevusi nii lastele kui ka täiskasvanutele. Viimsi Keskus hinnati kaubanduse kategoorias kolme parima hulka maineka konkursi Baltic Real Estate Awards 2016 poolt.

 

Tallinna Kaubamaja Grupi ASi (http://www.tkmgroup.ee) kuuluvad lisaks Viimsi Keskusele Kaubamaja AS, Selver AS, Selver Latvia SIA, Kulinaaria OÜ, Viking Security AS, Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS, Tartu Kaubamaja Kinnisvara OÜ, SIA TKM Latvija, KIA Auto AS, AS Viking Motors, KIA Auto UAB, Forum Auto SIA, TKM Auto OÜ, OÜ TKM Beauty, OÜ TKM Beauty Eesti, AS TKM King ning Rävala Parkla AS. Tallinna Kaubamaja Grupi konsolideeritud auditeeritud müügitulu oli 598,4 miljonit eurot ja puhaskasum on 25,7 miljonit eurot. Ettevõtte aktsiad on alates 1996. aastast noteeritud Tallinna Börsil. 2016. aastal töötas grupi ettevõtetes keskmiselt 4 079 inimest.

 

Lisainfo:
Kadri Bruus
Haridus- ja noorsootöö peaspetsialist
Viimsi Vallavalitsus
+ 37256462962

Signe Kadak
Viimsi Keskuse turundusspetsialist
signe.kadak@kaubamaja.ee