01.06.2020

Alates 1. juunist on Kuulsaal taas avatud

Uuenenud on menüü ja mängijatele on loodud veel rohkem mugavusi!

On hea meel, et saame jälle pakkuda vahvat meelelahutust bowling’u- ja piljardisõpradele. Vahepealset pausi on Kuulsaal kasutanud ära aga selleks, et lisada mängijatele veelgi mugavusi. Uuenduskuuri raames on baarilett nüüd toodud radadele lähemale ning ka suupistete valik menüüs on saanud lisa.

Kuulsaali köök pakub rikkalikku snäkivalikut, värskeid salateid ja smuutisid. Kõige uuemad tooted Kuulsaali menüüs on burgerid ja tapad. Burgeritest pakutakse nüüd nii legendaarset Kuulsaali klassikalist burgerit kui ka rebitud lihaga burgerit, mis maitseb imeliselt. Lai ja maitsetest tulvil on ka tapade valik. Jookide valikusse on lisandunud suur hulk põnevaid käsitööõllesid.

Mängijate käsutuses on Viimsi Kuulsaalis 8 bowling’u-rada, 6 piljardi- ja 1 snuukeri lauda, 1 Vene piljardi laud ning uudisena 2 lauatennise lauda. Saali muudavad eriliseks õdus interjöör ning päeva- ja õhturežiimide põnev valguslahendus. See on koht, kus on mugav veeta meeleolukas õhtu koos perekonnaga või hea sõbraga. Kuni kehtib hädaolukord, on ühele rajale või lauale oodatud mängima esialgu kaks inimest või perekond.

Broneeri rada või laud e-kirjaga aadressil viimsi@kuulsaal.ee või helista telefonil 605 1101. Lisainfot saad kodulehelt www.kuulsaal.ee.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsistega Muudan seadistust Lisainfo