ТОРГОВЛЯ

KORRUS
1
2
GoldTime
< Tagasi
E-L 10-21 P 10-19

Eesti suurim juveeli- ja kellakaupluste kett Goldtime on avanud uhiuue esinduskaupluse Viimsi Keskuses.

Kaupluse võtmesõnaks on kaunid ja väärikad ehted. Oleme teinud parima valiku Goldtime uusimate ja trendikamate kollektsioonide hulgast. Kuld- ja hõbeehete sortimendis säravad erilistes värvinüanssides ja lihvides ehtekivid, vääris- ja poolvääriskivid. Stiililt ja disainilt on esindatud nii klassika, trendikas kui ka minimalistlik ehtevalik igale maitsele.

Õnnelikud, kes on leidnud oma Armastuse- Goldtime kauplusest leiate ilusa kihla- ja abielusõrmuse süboliseerimaks Teie imatabast tunnet.

Suurlinna kultusbrändid  Michael Kors, Fossil, Emporio Armani oma uute ehtekollektsioonidega meelitavad tõelisi brändigurmaane. Itaalia hõngu ja trenikust loovad imelised Ti Sento ehted. Elu kutsuvad nautima Nomination käevõrud koos sadade erinevate lülidega, mis oma personaalsuses ja omapäras annavad võimaluse olla ise ehtedisainer ja luua iseenda lugu. Esindatud on ka meie oma Eesti bränd Marmara, mis külvab üle meid swarovski kivide helkleva säraga.

Lisaks ehete külluslikele kollektsioonidele leiab kauplusest ka valiku tunnustatud kellabrände.  Michael Kors, Fossil, Diesel, Skagen, DKNY on saanud klientide lemmikuks juba ammu, kuid klassikalisust lisavad Tissot ja Hugo Boss ning Lorus.

Ootame Teid külastama ja osa saama ilust ja glamuurist, mis paneb Teid särama!

Teie Goldtime!