ТОРГОВЛЯ

KORRUS
1
2
Biomarket
< Tagasi
E-L 10-21 P 10-19

Biomarket on juhtiv ökotoodete jae- ja hulgimüüja Eestis. Täidame oma südamest tulevat missiooni muuta ökotooted Eestis kättesaadavaks, igapäevaseks ja loomulikuks. Usume, et ökotoodete kättesaadavuse paranemisega muutub tervislikumaks ja looduslähedasemaks inimeste toidulaud ning seeläbi tervemaks ja rõõmsamaks ka elu.

Biomarketi kauplusest leiad Eesti suurima ja põnevaima valiku öko-, tervise- ja heaolutooteid. Pakume tooteid, mis on valmistatud keemiavabalt kasvanud toorainest, kunstlike lõhna-, värv-, säilitus- ja maitseaineteta, inimesest hoolides ja keskkonda säästes. Biomarketist ostes saad olla kindel, et kaubad on tervislikud, ohutud ja puhtad, sest müüme vaid teadlikku valikut sertifitseeritud öko- ja looduskaupa. Meilt leiad vajaliku nii igapäevaostudeks kui kingitusteks. Tee enda ja oma lähedaste tervisele head – kasuta ökotooteid!

Meie soov on pakkuda klientidele enamat kui lihtsalt tervislikke tooteid. Oleme abivalmid nõustajaid, kes aitavad kaupluse valikust leida just sinule kõige paremini sobivad tooted.

www.biomarket.ee

www.drhauschka.ee

www.facebook.com/BiomarketEstonia