SHOPPING AND SERVICES

KORRUS
1
2
Make Your ID ilusalong
< Tagasi
Mon-Sat 10-21 Sun 10-19

Juuksuribränd MAKE YOUR I.D. pakub ekslusiivseid juuksuriteenuseid alates 2008. aastast. Selle brändi loojad tipp-stilistid, juuksurid, juuksekunstnikud Igor Zaharov ja Denis Kovalenko on oma töödega kuulsad ka Eestist kaugemal. Nad on ilutööstuses töötanud üle 20 aasta ja on osalenud erinevates projektides alates  Saudi Araabiast ja Liibanonist kuni Venemaani, Gruusiani, Kasahastanini.

MAKE YOUR I.D. salongid on võitnud populaarsust Eesti inimeste hulgas tänu professionaalsusele, loomingulisele, tähelepanelikkusele iga kliendi vastu eraldi ja kõrgetasemelisele teenindusele. Salongide meisterjuuksurid osalevad regulaarselt erinevates projektides – olgu siis moeajakirja  fotosessioonil, moeshowdel või telesaate võtetel.

Salongide meisterjuuksurid on osalenud projektis “Eesti tippmodell” Kanal 2-s ja on loonud ainulaadseid ja erinevaid imagosid modellidele, on viibinud iga päev kuu aega järjest võtteplatsil  mis tahes tingimustes. Stiilipäevik Ženja Fokiniga. Moehommik Alina Privalovaga TV 3+ ja nii edasi.

Salongi juht ja tipp-stilist Igor Zaharov on loonud aastaid kordumatuid imagosid FIBIT-ile, brändidele Ivo Nikkolo, Mosaic.

 

Tuntud poliitika- ja meelelahutustegelased usaldavad oma välimuse meie kätesse, meiega soovivad koostööd teha moemaailma loojad, meil on selle üle väga hea meel ja me oleme avatud uutele projektidele.

Salongide mõte on lihtne – kinkida inimstele ilu, rõõmu, harmooniat. Meie loosung on lühike ja tabav: Juuksed nagu kunst.

MAKE YOUR I.D. salong Viimsi Keskuses pakub Teile parimat tuntud kosmeetikatootjatelt   Wella Professionas, Nioxin, La Biosthetique, Thalion, CND, Olivia Garden.