PetCity Viimsi Keskuses

Valik rohelisema käpajäljega tooteid -20%

Jätame maailma rohelisemad käpajäljed!

 

Märtsis leiad PetCityst pakkumisi, mis on keskkonnasõbralikud ja naturaalsed. Neid tooteid kasutades jätab sinu lemmikloom maailma rohelisemad käpajäljed.

 

  • Kõik West Paw taaskasutatud materjalist mänguasjad koerale -20%

Keskkonnasõbralikud taaskasutatud materjalist tooted, mille valmistamisel ja väljatöötamisel lähtutakse lemmikute vajadustest – need on vastupidavad ja arendavad.

 

  • RUKKA ja Hurtta ECO märgistusega tooted koertele -20%

ECO seeria sisaldab tugevustestitud taaskasutatud materjalidest tooteid, mis tagavad pikaajalise vastupidavuse, mugavuse ja hingavuse.

 

  • Keskkonnasõbralikud tarvikud kassile ja koerale -20%

Valik jätkusuutlikke tooteid, mis on head nii teie lemmikule kui ka keskkonnale. Keskkonnasõbralikud tooted on iga vastutustundliku loomaomaniku jaoks kohustuslikud.

 

  • Kõik uued 100% naturaalsed Edgard Cooper tooted kassile -15%

Retseptidesse on lisatud eriti kasulikke aineid nagu lõheõli, mis hoiab karvkatte läikivana; tauriini, mis on silmade ja südame heaks ning kuivatatud sigurit, mis toetab tervet sisikonda.

 

  • Eestis toodetud uued Pala naturaalsed toortoidud koertele -15%

Kõik toortoidu eelised on mugava krõbina kujul. Tänu uuenduslikule õhkkuivatuse meetodile on Palal toidul ainulaadne kuiv tekstuur. Erinevalt tavalisest toortoidust saab Pala toortoitu säilitada ja serveerida toatemperatuuril, ilma et toitu oleks enne oma lemmikloomale serveerimist vaja külmutada, sulatada või vees leotada.

 

Pakkumised kehtivad 01.03-02.04.2023.