02.02.2021

Kuulsaal ja Muuuv kutsuvad taas nautima meelelahutust

Veebruari algusest alates on Kuulsaal ja Muuuv taas avatud. Saab tulla bowlingutrajale keerutama kuule, mängima piljardit või end proovile panema snuukerilaua taga. Lapsi ootab Muuuvi vahva seiklusmaa põnevate atraktsioonidega.

Kuulsaal ja Muuuv on avatud
E-R 14.00-21.00
L-P 11.00-21.00

KUULSAAL Viimsi Keskuses pakub parimat meelelahutust.

Mängijate käsutuses on 8 bowling’u-rada, 6 piljardi- ja 1 snuukeri lauda, 1 Vene piljardi laud ning uudisena 2 lauatennise lauda. Saali muudavad eriliseks õdus interjöör ning päeva- ja õhturežiimide põnev valguslahendus. See on koht, kus on mugav veeta meeleolukas õhtu koos perekonnaga või heade sõpradega.

Hoolides külaliste tervisest on ühele rajale või lauale oodatud mängima kuni 5 inimest või perekond. Kuulsaal palub külastajatel ka hoida kinni 2+2 reeglist ning kanda maski (v.a einestamise ajal). Enne mängu alustamist ja enne majast lahkumist oleks vajalik desinfitseerida käsi. Kuulsaali personal puhastab ja desinfitseerib regulaarselt kõiki ruume ja pindasid ning kasutatud varustust puhastatakse peale igat mängu.

Kuulsaali köök pakub endiselt rikkalikku snäkivalikut, värskeid salateid ja smuutisid. Burgeritest pakutakse nii legendaarset Kuulsaali klassikalist burgerit kui ka rebitud lihaga burgerit. Lai ja maitsetest tulvil on ka trendikate tapade valik. Kuulsaali toiduvalikut saad nautida nii Kuulsaalis kohapeal kui ka soovi korral tellida kaasa või kulleriga koju veebilehelt kuulsaal.takeout.ee.

Broneeri rada helistades telefonile 605 1101 või saates kirja veebilehelt viimsi.kuulsaal.ee/est/bronn Lisainfot saad kodulehelt www.kuulsaal.ee

Muuuv Viimsi Seiklusmaa ootab lapsi mängima ja hullama!

Nii nagu kõikjal normiks, nii püüab ka Muuuv lastele tegevusi pakkudes tagada 2 + 2 reeglistiku täitmise võimaluse ning seiklusmaale sisenedes saab desinfitseerida käed. Ka kõiki atraktsioone puhastatakse ja desinfitseeritakse regulaarselt. Korraga on Muuuvi ruumidesse lubatud kuni 50 inimest.

Rohkem infot Muuuvi kodulehel muuuv.ee